Kvalitní příprava s týmem Tasovic

06.03.2017 07:09

V dalším přípravném utkání nás čekala rezerva Tasovic, která myslí na záchranu v 1B třídě. Soupeř byl běhavý a důrazný a musím říct, že i nám tyto "disciplíny" nedělaly žádný problém. K vidění tak byl velmi zajímavý fotbal. Hráči Tasovic šli dvakrát do vedení, ale nám se vždy podařilo srovnat krok díky gólům Morise a Stráči. Ve druhé půli byla hra trochu roháranější, ale my šli do dvoubrankového vedení po typické Jožinovce a hlavičce Penyho. V úplném závěru jsme dovolili zdramatizování zápasu, ale Šális se vytáhl chycenou penaltou, a tak po pěkné kombinaci s Morisem uzavřel skóre opět Peny. Myslím, že tímto směrem se můžeme fotbalově ubírat :-).

Také musíme ocenit, že přestože se v TV hrálo zájímavé utkání ligy, sledovalo náš zápas velké množství diváků - holt kvalita si své příznivce najde :-)).

Za týden nás čeká poslední přípravné utkání a po volném víkendu se naplno rozjíždí jarní boje!