Slup "A" - TJ Hostim

28.05.2014 11:20

Slup „A“ – TJ Hostim 4-0 (2-0). Sestava: Dohnal – Horák, Zejda, Kratochvíl, Moškvan – Straka „C“, Pisařovic, Petříček Mir., Petříček Mar., Řeřucha, Kosík. Střídání: 65´ Palán za Kratochvíla, 77´Sedláček za Petříčka Mar., 77´ Šálek za Straku, 85´ Keil za Řeřuchu Naprosto nepovedený zápas, který nás určitě vrátí na zem. Zápas nezačal žádným oťukáváním, ale v tempu – oba týmy se tlačily do útoku, a tak se bylo na co dívat. Bohužel my jsme dnes podali lehkovážný a nezodpovědný výkon plný nepřesných přihrávek a zpracování. Co mrzí nejvíce je, že se před zápasem bavíme o nasazení a důrazu a pak předvedeme něco podobného jako včera... Domácí se prosadili hned ze svých dvou prvních akcí, takže již v 8. minutě bylo 2-0. My jsme si za celý zápas v podstatě nevytvořili žádnou vyloženou šanci a jen se utápěli v nepřesnostech. Pochválit je třeba také výborného gólmana domácích, který byl jistý při všech centrech i střelách z větší vzdálenosti. 2-0 bylo i poločasové skóre. Náš záměr zkusit ve druhé půli stav otočit hodně přibrzdila další obrovská chyba a následné vyloučení Moškece, který hasil jen za cenu faulu, který velice dobře pískající sudí Lanta nemohl ocenit jinak než červenou kartou. Po vyloučení jsme se chvíli zvedli a Luboš nastřelil i tyčku, ale toto bylo málo. Vpředu se bil Jiřin sám, a ačkoliv na hřišti nechal vše, nebylo to nic platné. Domácí po rohu a z úniku navýšili skóre a my ještě mohli děkovat Peťovi za několik výborných zákroků. Bohužel s tímto nasazením bychom měli problém s jakýmkoliv soupeřem. Slup však tentokrát vyhrál zaslouženě, byl lepší a pro tentokrát mu patří gratulace. Každopádně se nic neděje, připravíme se na další zápas a potřebné body vybojujeme v neděli doma. Určitě budeme mít všichni motivaci. Nejlepší hráč utkání: Petr Dohnal