Sokol Dobšice „B“ – TJ Hostim 8-1 (5-1)

02.05.2016 09:12

Sokol Dobšice „B“ – TJ Hostim 8-1 (5-1)
K dalšímu utkání OP jsme zajížděli do Dobšic, kde nás čekala mírně posílená rezerva místního týmu. Průběh zápasu je těžké komentovat, protože to, co jsme „předvedli“ je vidět na konečném výsledku. Domácí hrozili prakticky z každé akce, kdy se dostali poblíž naší branky, hráli jednoduchý a běhavý fotbal. My jsme se trápili, byli bez pohybu, důrazu a podle toho to také vypadalo. Naši jedinou branku dal z penalty na Mattyho Tony a snižovali jsme tímto na 1-3. Místo zdramatizování však přišli další chyby a hrůzný nárůst skóre.
Ve druhé půli jsme se herně trochu zvedli, vidět byl aktivní Laďa, snahy bylo více, ale nepřesnosti se kupili dál. Největší šancí byla Standou nastřelená konstrukce branky. Co nás může trochu těšit je návrat marodů, tak doufejme, že tento výkon příští týden odčiníme.
Sestava: Šálek – Kabelka, Petříček Mir., Kosík (Plíšek), Kunst – Novák (Moškvan), Písařovic, Karásek (Horák), Lengál (Moškvan) – Straka „C“, Petříček Mar.