TJ Hostim - FK Inzert Expres Znojmo "B" 3-4 (1-2) - přípravný zápas

17.06.2014 14:03

TJ Hostim - FK Inzert Expres Znojmo "B" 3-4 (1-2).

Za silného větru se hrál docela pohledný zápas. Náš tým "prospal" úvod a pustil po dvou chybách hosty do vedení 2-0. Projevili se tak zejména absence v obranných řadách, ale postupně si vše sedlo a hra se srovnala. Posun ve skóre připravil na antibiotikách hrající Jiřin, který se nejlépe zorientoval v tlačenici před brankou "Moulinu" a stanovil tak poločasové skóre. Hned po přestávce přišlo vyrovnání z kopačky aktivního Stráči a na obou stranách byly i další šance. Více ze hry však měli v těchto pasážích hráči z Oblekovic. Vedoucí gól jsme hostům opět darovali a jen doufejme, že jsme si tyto chyby vybrali pro celé jaro:). Rozhodnutí přišlo po naprosto zbytečném vykázání Mirdy ze hřiště. Je škoda, že přípravné zápasy neslouží i k tomu, abychom se naučili krotit emoce... Hosté vedli o 2 branky a my už stačili jen snížit, když gólem z penalty za faul na Stráču podtrhnul svůj vynikající výkon Tony. Překvapením byl výkon Šálise, který se objevil po dlouhé době, ale předvedl spolehlivou hru. Doufejme, že času už bude víc. Příští víkend bude "pouze" tréninkový a pak už nás čeká ostrý start do jarních bojů.