TJ Hostim - Družstevník Starý Petřín

27.05.2014 11:33

TJ Hostim – Družstevník Starý Petřín 1-1 (1-1). Sestava: Bartuněk – Sedláček, Zejda, Kratochvíl, Moškvan – Straka „C“, Pisařovic, Petříček Mir., Petříček Mar., Řeřucha, Kosík. Střídání: 60´ Karpíšek za Sedláčka, 60´ Horák za Kratochvíla, 72´ Palán za Řeřuchu, 83´ Šálek za Petříčka Mar. Jednoduše řečeno ztracené body se soupeřem, který bojoval na pokraji svých možností a odehrál celé utkání v oslabení. Do zápasu jsme vstoupili poctivě a zkoušeli rozvrátit hostující obranu. Odměnou byla již 11. minuta, kdy Tony proměnil přímý volný kop a poslal nás do vedení. Od té doby jsme začali hrát chodící profesorský fotbal bez patřičného nasazení a pohybu. Tutovku neproměnil Matty a hosté trestali. Po skrumáži po rohovém kopu byl míč v naší síti a poločas se jen dohrával. Ani ve druhé půli jsme nenašli recept na hostující „zalezlou“ obranu a marně se snažili něco vymyslet. Když už jsme po pěkné akci Moškece a zakončení Karpy gól dali, byl máván ofsajd a kopalo se proti nám. Jen bych se pozastavil na tím, že pomezní Petřína (mimochodem OFS Znojmo vyhlášený jako nejlepší sudí za jarní část sezóny 2013 - odkaz » ) naprosto otevřeně po zápase přizná, že žádný ofsajd nebyl a ještě si o tom pěkně popovídá s hlavním... Co si o tom myslet nevím. Každopádně toto nebyl rozhodující moment utkání, v našich silách je zvládnout takový zápas mnohem lépe, body měli zůstat v Hostimě a my je jednoznačně ztratili. Budeme si pro ně muset zajet příští týden do Těšetic Nejlepší hráč utkání: Petr Moškvan