Kounice lepší nebyly, ale berou všechny 3 body

21.10.2019 09:11

TJ Hostim – Horní Kounice „A“ 2-3 (1-2)

K důležitému zápasu k nám dorazil nám zatím neznámý soupeř z Horních Kounic. Ani jednomu z týmů se aktuálně příliš nedaří a na kvalitě hry to bylo znát. Nehrál se příliš pohledný fotbal a hezká akce „vykoukla“ jen občas. Tu první vykouzlil skvělou přihrávkou Moris, jehož pobídku přetavil ve vedoucí gól už v 6. minutě Matty. Místo uklidnění jsme hostům dvěma chybami darovali během 10 minut otočku zápasu. Hosté od té doby zdržovali a hru kouskovali. My se do konce půle pouze hledali, ale nenašli...

Druhou půli jsme odehráli o poznání lépe, bohužel proměňování příležitostí je naší velkou bolestí. Hosté nám odskočili po přímém kopu, jemuž předcházel snad dvoumetrový ofsajd. Šális sice střelu vyrazil, ale dorážku jsme trestuhodně nepokryli. Náš tlak vycházel dlouho na prázdno. Šance Toma a Mattyho zůstaly nevyužity. Snížení přišlo po tečované střele Tonyho, ale to bylo vše na co jsme toto odpoledne měli síly. Ztráta bodů hodně mrzí, protože určitě bylo v našich silách zápas zvládnout.

Sestava: Šálek – Boráň, Frühauf (Kunst), Kosík, Kratochvíl – Novák (Zejda O.), Karásek „C“, Písařovic, Pežříček Mar. -  Patřiček Mir., Kandl (Moškvan

Nejlepší hráč utkání: Martin Karásek – stále v nabídce, je třeba se k jeho fotbalovosti přidat!