Krátká letní pauza je u konce

13.07.2017 12:47

Vážení příznivci našho klubu, letní lenošení je u konce a klukům již začala příprava na další sezónu v okresním přeboru Znojemska. Složení soutěže doznalo značných změn, a tak se můžeme těši na 5 nových soupeřů! Z 1.B třídy sestoupily Chvalovice a Tasovice "B" (ty ovšem soutěž nepřihlásily a nebudou tak OP hrát). Postoupily Mikulovice a mimořádně i Moravsý Krumlov "B", naopak sestup postihl trojici Vlasatice, Rakšice a Hrádek. Postup slavily z prvních míst ve "trojkách" Jaroslavice "A" a Litobratřice, mimořádně potom z druhých míst také Suchohrdly u Znojma a Višňové "A". Změn je hodně, ale alespoň se podíváme na jiná hřiště a poznáme nové soupeře.

Náš kádr opustil Jarda Slušný, který ovšem stejně loni nastoupil pouze ke dvěma podzimním zápasům a otazník visí na budoucností Martina Kabelky, který na jaře také nenastupoval. Kariéru asi definitivně ukončí hostimsá legenda Jirka Řeřucha, a to z časových důvodů. U něj jsme ale přesvědčení, že kdyby bylo "nejhůř", určitě by týmu pomohl. Jinak by měl kádr zůstat pohromadě, což je dobře. Naopak - z Pavlic na přestup přišel Mirek Boráň a zaregistrován byl také Lukáš Fůra, který se bude snažit prosadit do kádru. Ještě jedna výrazná posila by mohla dojít během přípravného období, ale nechceme nic zakřiknout, aby vše klaplo. Tak držte palce a těšte se :-).

Přípravná utkání jsou v plánu 3:

sobota 15.7. od 15.00 hod - TJ Myslibořice - III. třída Třebíč (doma)

neděle 23.7. od 16.00 hod - Fotbal Jevišovice - 1.B třída JMK (doma)

neděle 6.8. čas bude upřesněn - Sokol Blížkovice - 1.B třída (spíše venku)

Doufáme, že i v příští sezóně se budeme moci spolehnout na nejlepší fanoušky v OP!