Na slovíčko s fotbalistou... Aleš Bartuněk

18.11.2015 08:38

Dnešní díl seriálu představí jeden ze základních kamenů hostimské party - brankáře Aleše Bartuňka. Poctivý kluk, který nezkazí žádnou legraci a navíc přidává i spoustu práce pro fungování. Zmínit musím i neskutečný vztah mezi ním a Petrem Dohnalem. Žádná rivalita, i když do branky může vždycky jenom jeden... Oni se kluci ale vždycky nějak domluví a rozdělí. No nic, jdeme na to, třeba zjistíme i nějakou pikantnost :):

Jméno: Aleš Bartuněk

Oblíbený post: Brankář, útočník:)

Jaký je tvůj fotbalový životopis: Začínal sem hrát za žáky v Hostimě, pak sem odešel hrát za dorost do
Pavlic. Následoval návrat zpět do Hostima, za dorost a pak chlapi.  Na půl sezóny jsem odešel do Horního Újezda.

Co máš na fotbalu nejradši: Partu kamarádů, eufórii po vyhraném zápase.,,Tak jsme čtvrtí noacóóóóóó"

Jaký je tvůj největší fotbalový úspěch: Že hraji za Hostim.

Fotbalový vzor: Edwin van der Sar

S kým by sis chtěl zahrát v jednom týmu: S Pavlem Horváthem, Jardou Blažkem.

Oblíbená barva dresu: Bílá

Čeho bys chtěl s naším týmem dosáhnout: Vyhrát okresní přebor.

Na kterého bývalého spoluhráče nejraději vzpomínáš: Na Rudu Petříčka, Luboše Jelínka, pana trenéra
Nováčka.

Co říkáš na peníze ve fotbale: Myslím, že na profi úrovni ano, ale tady v okrese hrajeme pro zábavu.

Další koníčky kromě fotbalu: Myslivost, hokej, futsal

Oblíbený tým, kterému fandíš: Orli Znojmo

Oblíbené jídlo: Svíčková

Oblíbené pití: Pivo

Oblíbený film: Slunce, seno ...

Oblíbená hudba: Nightwish

Oblíbená značka kopaček: Adidas

Oblíbená značka aut: Škoda

Kdo je v týmu největším bavičem:  Moris

Kdo je v týmu největší manekýn: netuším

Kdo je v týmu největší tvrďák: Kosál - dojede každej souboj.

Kdo je v týmu největší rejpal: Moris:)

Kdo je v týmu největší kalič a naopak největší abstinent: Všichni asi kalíme stejně. Abstinent
možná  Ondra Šafránek, ale nevím co by se stalo, kdyby odevzdal klíčky od Superba:)

Jak hodnotíš průběh letošní sezóny 2015/2016: Je to pro mě nejlepší podzim.

Co bys rád v Hostimě změnil:  Možná jen tuzávlahu na hřišti.

Jak hodnotíš fanoušky našeho týmu a co bys jim chtěl vzkázat: Chtěl bych jim strašně
moc poděkovat za podporu. Pro mě už venkovní zápasy jsou jako domácí. Jste skvělí!!!!!

+ 4 speciální otázky:

Jaký máš vztah se svým gólmanským kolegou? Peťa je pro mě jako starší brácha. Hodně  mi pomohl, dokaže mi poradit.

Chyběl ti fotbal v Irsku? Byl to i jeden z důvodů k návratu do ČR? Chyběl mi strašně! Byla
to taky jedna věc, která mě táhla domů.

Myslíš, že dáš v kariéře ještě nějaký gól? Tak určitě :)

Prý chystáš svatbu? Tak kdy, kde, koho:))? Ano chystáme :) bude to 23. dubna 2016 v Jaroměřicích. Řekneme si ano s nejúžasnější Míšou Plíškovou.