Poslední příprava za námi - teď VZHŮRU NA BOŽICE!

10.08.2015 07:59

V posledním přípravném utkání jsme se utkali se silným protivníkem z Blížkovic. Oba týmy postrádali několik hráčů, ale i tak se hrál velmi pěkný fotbal. Domácí byli důrazní a v celkovém pohledu měli více šancí ke skórování, ale naši kluci podali bojovný výkon a nakonec tak zápas skončil remízou 2-2 po gólech Petra Kunsta a Tonyho z přísné penalty. O výsledek však v tomto zápase nešlo. Každopádně příprava je za námi a již příští týden nás čeká ostrý start do soutěže na půdě ambiciózního nováčka z Božic. K tomuto utkání bude vypraven autobus, tak určitě naladíme bojovného ducha a sílu nám dodají i naši věrní fanoušci, které tímto zveme. Odjezd autobusu 14.25 Zvěrkovice, 14.30 Hostim, 14.35 Prokopov, 14.40 Boskovštejn a dále přes Znojmo na Božice.