Region cup 2021

24.06.2021 07:50

I letošní vývoj okolo pandemie koronaviru nás přiměl k pořádání turnaje Region Cup, kterého se zúčastnili všichni loňští účastníci - TJ Pavlice, SK Blatnice, FOTBAL Jevišovice-Mikulovice, TJ Blížkovice a náš tým, které doplnil účastník nový - Jaroměřice nad Rokytnou. Kvalitně obsazený turnaj přinesl po pauze dobré zápasy, ve kterých padala velké množství gólů. Co nás těší je, že v Hostimě fotbal táhne a návštěvy na našich zápasech byly jednoznačně nejvyšší. Naši hráči se také fanouškům odvděčili bojovnými výkony a po výhrách nad Pavlicemi 5-0, Jaroměřicemi 5-2, Jevišovicemi-Mikulovicemi 5-3 a Blatnicí 4-0 se stali již před posledním kolem vítězi tohoto turnaje. V posledním kole jsme si tak mohli dovolit prohrát 2-3 na půdě Blížkovic. Potěšitelná byla hra i nasazení - myslíme, že se můžeme těšit na soutěž, která startuje o víkendu 7.-8. srpna. Předchozí dva víkendy budou ve znamení Poháru OFS, kterého se i letos budeme účastnit.