Tatran Šatov "B" - TJ Hostim

28.05.2014 11:21

Tatran Šatov „B“ – TJ Hostim 1-1 (0-1). Sestava: Dohnal – Horák, Zejda, Kratochvíl, Moškvan – Lengál, Pisařovic, Petříček Mir., Ŕeřucha - Straka „C“, Petříček Mar.. Střídání: 75´ Kosík za Lengála, 80´Palán za Horáka Výborný zápas se smolným koncem. Před zápasem bychom remízu brali, po průběhu cítíme ztrátu bodů. Utkání v krásném fotbalovém areálu a výborně připraveném hřišti se muselo líbit. Oba týmy hráli bojovně a tak se bylo na co dívat. Domácí byli o něco více na míči, my zase hrozili po rychlých protiútocích. Naše obrana pracovala v celém utkání výborně a tak přišly na řadu pouze střely z delší vzdálenosti, které však buď končili mimo, nebo si s nimi Peťa poradil. Náš tým po několika náznacích šancí udeřil – Laďa vysunul Stráču, ten naservíroval před branku a Jiřin se nemýlil – 1:0! Krásná fotbalová akce! Do poločasu se skóre nezměnilo. Na začátku druhé půle nás domácí trochu zmáčkli, ale do vážnější šance se nedostali a tak jsme se opět začali osmělovat my. Po jedné z povedených kombinací se do úniku dostal Stráča, domácí stoper zatáhl z záchranou brzdu a musel do sprch. Toto vyloučení se však na obrazu hry nijak neprojevilo, stále se hrál vyrovnaný fotbal, jen s tím, že náš tým se dostával do více příležitostí. Bohužel jsme však druhý gól nepřidali. Proti byl i rozhodčí, který nám neuznal branku Horáka po přímém kopu pro ofsajd. I domácí příznivci po zápase přiznávali, že o postavení mimo hru nešlo ani náhodou. Je to černá tečka, za kterou však velmi dobře pískající hlavní rozhodčí Petrucha nemůže:(. Bohužel pro nás přišla jedna povedená akce domácích a v 85. minutě bylo srovnáno. Domácí pak ještě neproměnili další z přímých volných kopů a na druhé straně předvedl dva vynikající zákroky šatovský gólman Zelníček. Utkání tak skončilo smírem a dělbou bodů. Děkuji všem za obětavý a bojovný výkon. Nejlepšího hráče utkání dnes vyhlašovat nebudu – pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon!