TJ Hostim - Fotbal Jevišovice "B"

28.05.2014 11:18

TJ Hostim – Fotbal Jevišovice „B“ 7-1 (3-0). Sestava: Šálek – Horák, Zejda, Kratochvíl, Moškvan – Straka „C“, Pisařovic, Petříček Mir., Petříček Mar., Řeřucha, Kosík. Střídání: 20´ Lengál za Horáka, 60´ Palán za Řeřuchu, 80´ Novotný za Petříčka Mir., 85´Keil za Kratochvíla Derby před krásnou diváckou návštěvou skončilo nečekaně jednoznačným výsledkem Do utkání vstoupila obě mužstva pohybující se v horní části tabulky aktivně a tak se bylo na co dívat. Náš tým šel již ve 3. minutě do vedení, kdy dlouhý centr perfektně sklepl Tony a pro Jiřina nebyl problém zavěsit 1-0! Pak se hra přelévala a hosté hrozili zejména ze standardních situací a nestandardně dlouhým autových vhazování :). Asi rozhodující moment utkání přišel ve 20 minutě, kdy rozhodčí poslal do sprch Jevišovického Michala Dufka a my tak hráli přesilovku. Ze hřiště musel zraněný Standa, ale snad to nebude vážnější zranění a za týden bude opět připraven. Hned po chvíli rozjel svoje střelecké galapředstavení Stráča a dal nám větší jistotu. Hosté ani v 10 nepřestali hrát fotbal a hráli otevřenou partii. Pověstným hřebíčkem do rakve byla 45. minuta a druhý Stráčův gól, kterým bylo stanoveno poločasové skóre 3-0! Do druhé půle jsme šli s úmyslem nepolevit, ale mnohem lépe do něj vstoupili hosté. Nám chyběl větší pohyb a důraz, ale dobře pracující obrana dirigovaná s přehledem hrajícím Lubošem odolávala. V 52. minutě pak z naší první vážnější akce perfektně zúročil Mattyho přistrčení Jiřin a to hosty zlomilo. Hned o 4 minuty později se potřetí v utkání předvedl Stráča a hned v 65. doklepl i Tonyho přímák a zaznamenal tak svůj 4. gól! Jevišovickou obranu pořádně větrali oba krajní záložníci – Adam a Laďa a jen větší důraz před brankou stál v cestě dalším gólům. Čisté konto v bráně zaskakujícímu Romanovi pokazil v 73. minutě proměněným trestným kopem zkušený Ruda Paul, ale jinak musím Romana pochválit za spolehlivý výkon, kterým mile překvapil. Na obou stranách zvonila také tyčka – hostující Milda Dohnal, ani domácí Tony však gól slavit nemohli. Naši střelci byli i tentokrát jen ze Zvěrkovic, když konečnou podobu výsledku stanovil přesnou střelou k tyči výborně hrající Matty. Velký kus práce odvedl tradičně Tony, který za své podzimní výkony zaslouží velkou pochvalu. Hosté dle mého zklamali nasazením, malou bojovností a stereotypní hrou. Všichni domácí hráči odvedli velice dobrý a bojovný výkon, kterým potěšili fanoušky a fotbal je samotné musel bavit, což je to proč to všichni děláme. Jen tak dále! Nejlepší hráč utkání: Pavel Straka