2. kolo OP: TJ Hostim - TJ Družstevník Hostěradice 0-2 (0-1)

18.08.2014 09:40

TJ Hostím – Družstevník Hostěradice 0-2 (0-1). První domácí zápas sledovalo i díky hojné účasti fanoušků soupeře úctyhodných 170 lidí. Radovali se nakonec hosté, kteří byli efektivnější, a proto si odvážejí všechny 3 body.
První domácí zápas začal oboustranným oťukáváním. Oba týmy hrozili zejména ze standardních situací, ale do vyložených šancí se nedostávali. Otázku kdo půjde do vedení vyřešil hostující útočník, který se po nepovedeném výkopu dostal k míči a bez atakování mohl vystřelit zpoza šestnáctky. Střela bohužel pořádně zaplavala a skončila v naší síti. Naše největší šance přišla po Jožinově centru, kdy se míč pohyboval na brankové čáře, ale za ní se ho bohužel dotlačit nepodařilo.
Druhý poločas začal naším mírným tlakem, ale výborná obrana Hostěradic fungovala skvěle. Navíc hosté nevynechali jedinou možnost zaútočit a pozlobit naši defenzivu. Po jednom takovém rychlém brejku přehodil hostující útočník Peťu, který vybíhal a stanovil tak konečný stav. My jsme se totiž přes velké úsilí v závěru gólově prosadit nedokázali. Chybí tomu krůček a asi i trocha štěstí. Jít mu musíme naproti a body získat venku.
Sestava: Dohnal – Petříček Mir. – Kabelka, Kosík, Moškvan – Novák, Písařovic, Karásek, Petříček Mar. – Plíšek, Straka „C“. Střídačka: Řeřucha, Palán, Sedláček, Lengál, Keil, Šálek.
Nejlepší hráč utkání: Antonín Písařovic