TJ Hostim - TJ Mikulovice 3-3 (1-1) - přípravný zápas

17.06.2014 13:55

TJ Hostim - TJ Mikulovice 3-3 (1-1).

Utkání s velice kvalitním a běhavým soupeřem, které se hrálo na umělé trávě v Jevišovicích. Náš soupeř již několik přípravných utkání odehrál, ale na našem týmu nebyla žádná nerozehranost vidět. Potěšující je, že jsme se soupeři z okresního přeboru vyrovnali v bojovnosti. Odměnou nám pak byl navíc vedoucí gól z kopačky Tonyho, jehož střílený centr skončil až v Mikulovické brance. Miulovičští se poté hned hnali za vyrovnáním a hrozili zejména přes zkušeného Pospíchala. Naši hráči však nevynechali jedinou možnost, jak pozlobit při rychlém protiútoku, když jsme více využívali pravou stranu, kde míče výborně rozdával Standa. Po jednom nevydařeném brejku však přišel trest v podobě vyrovnání a za tohoto stavu se šlo i do kabin.
Do druhé půle jsme prostřídali a na hřiště přišli čtyři čerství hráči. Hra tím však netrpěla a navíc jsme šli v 52. minutě opět do vedení - Stráča rychle vhodil aut a expres jménem Matty už nikdo nezastavil 2-1! Mikulovičští poté vrhli síly do útoku a hrozili zejména ze střílených rohových kopů. Naše obrana dirigovaná s přehledem hrajícím Lubem však dlouho držela. Vyrovnání však nakonec po rohu přišlo a ve chvíli kdy musel hřiště na pár minut opustit Luba jsme dostali gól na 2-3. Po vyrovnaném průběhu, kdy jsme zahodili i několik dalších příležisostí by prohra asi zasloužená nebyla a tak vzal spravedlnost do Rukou opět Matty a ač faulován prosadil se nádherným sólem i zakončením a dal tak výsledku konečnou podobu. Všem je třeba poděkovat za nasazení. Naše sestava: Dohnal - Zejda - Moškvan (70. Sedláček), Kosík, Horák (45. Bystrický) - Straka, Petříček Mir. (45. Kabelka), Pisařovic, Petříček Mar. - Kašpárek (45. Lengál), Řeřucha (45. Palán)