Z Jezeřan jedem s prázdnou

16.09.2019 07:38

TJ Jezeřany-Maršovice  – TJ Hostim 3-1 (0-0)

Nedělní zápas nás zavedl do dalekých Jezeřan-Maršovic, kde nás čekalo tvrdé hřiště a nepříjemný tým domácích. Fotbal se hrál jednoduchý plný nákopů a soubojů. Domácí měli v první půli více šancí, my nehráli po zemi a útočná fáze celého mužstva není taková jak jsme zvyklí. Samostatný únik neproměnil Mira Boráň, naopak Šális zlikvidoval únik domácích. Ve druhé půli se obrázek hry neměnil. Jen jsme začali být ostražití, když domácí pomezní Šles pustil 2 ofsajdové situace. Vrcholem pak bylo, když dokonce odmával penaltu a hlavní rozhodčí ji pískl. Od té doby bylo po fotbale, akorát jsme dostali zbytečné karty. Snížit se nám podařilo za stavu 2-0 po Lukyho standardce, ale na víc to nestačilo, ačkoliv měl ještě pěknou příležitost Hovi.

Zápas s podivnou pachutí, bohužel je to jak je a jedeme dál.

Sestava: Šálek – Kunst (Taflíř), Frühauf, Kosík, Kratochvíl – Boráň (Kandl), Karásek „C“ (Hověz), Písařovic, Petříček Mar., Horák (Zejda O.), Petříček Mir. (Moškvan)

Nejlepší hráč utkání: Roman Šálek – za góly nemohl, jinak tradičně velmi spolehlivý výkon